.

.

Graco 24W145 Микро Matic DEF РСВ Вшмукување Пакетот Вклучува Спојка, Сад Вентил и 55 gal Надолу Цевка

Graco 24W145 Микро Matic DEF РСВ Вшмукување Пакетот Вклучува Спојка, Сад Вентил и 55 gal Надолу Цевка

мислење на клиентот:

DEN 15697.20
Достапност
Во достапна форма

Заврши вшмукување пакет за DEF ослободување од 55 литри тапани.Дизајнирани специјално за издавање Дизел Издувните гасови Течност (DEF).Содржи Течен Опрема Институт (PEI) препорачува Viton заптивки.Тешки нерѓосувачки челик конструкција за издржливост и долг животен век.Вклучува РСВ раздавам спојка, од нерѓосувачки челик сад вентил, и 55 литри РСВ надолу цевка.Стил : РСВ Вшмукување Пакет со 55 gal Надолу Цевка.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите