.

.

1PCS SR2611F Ротари Бенд Switch 1 Нож 12 Опрема Прилагодливи Опрема Круг Вратило 38MM

1PCS SR2611F Ротари Бенд Switch 1 Нож 12 Опрема Прилагодливи Опрема Круг Вратило 38MM

мислење на клиентот:

DEN 1999.20
Достапност
Во достапна форма

Актуелни : висок квалитет.Карактеристики : висок квалитет switch.Материјал : Пластика.Сертификација : висок квалитет.Гаранција : 1. 圆轴直径6.3 MMItem специфики : Струјата : висока quality Features : висок квалитет switch Material : Plastic Certification : висок quality Warranty : 1 Model број : висок квалитет switch Switch тип : Knob switch.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите