.

.

Funnytree 6X6ft Злато 50th Birthday Фотографија Позадина Возрасни Чекор и да го Повтори Златен Сјај Сјајна Позадина Педесет Години Старост Партија Декорација Фото Банер Photobooth ?

Funnytree 6X6ft Злато 50th Birthday Фотографија Позадина Возрасни Чекор и да го Повтори Златен Сјај Сјајна Позадина

мислење на клиентот:

DEN 407.76
Достапност
Во достапна форма

【Size Item ќе бидат испратени од страна на укината. 3.Користете Менгеме,Нокти или Лента на ѕидот. 4.Еве начини за намалување на брчките : Доколку е потребно, ве молиме железо задната страна (не на сликата страна) со ниска tempertrue за лесно намалување на брчки.За да се избегнат можните пареа штета, место слој на сува ткаенина помеѓу позадина и железо. 【Широка Примена】 : Ова Злато 50th Birthday Фотографија во позадина може да се користи како Партија резерви(бебе туш, булчински туш, свадба, роденден, празник, крштевки, дипломирањето,пензионирање и сл.).Други употреба(позадина, завеса,tapestry, tablecloth, дома декор,итн.).Професионална фотографија(ви препорачуваме да се купи econ полиестер или про полиестер материјал).Econ Винил.Издржливи,Tearproof,Лесна,Лесна за носење,мала тежина,Расклопна,Не е водоотпорен.Погоден за жена човек роденден страни.Одлично за дама,господин,веднаш liven до вашата партија амбиент.Совршен за портрет на снимање, роденден фотографија и видео снимање.Материјал.Econ Винил.Карактеристики.Издржливи,Tearproof,Лесна,Лесна за носење,мала тежина,Расклопна,Не е водоотпорен.Погоден за жена човек роденден страни.Одлично за дама,господин,веднаш liven до вашата партија амбиент.Совршен за портрет на снимање, роденден фотографија и видео снимање.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите