.

.

10x20ft Селски Гроздобер Ткаенина Апстракт Фотографија Backdrops Лесна Портрет Фотографија Позадина за Студио

10x20ft Селски Гроздобер Ткаенина Апстракт Фотографија Backdrops Лесна Портрет Фотографија Позадина за Студио

мислење на клиентот:

DEN 4536.00
Достапност
Во достапна форма

Големина : 10(W) x 20(H)ft;.Материјал : Трајни Расклопна Навремено отпорни на фотографија ткаенина.Дојде опремен со прачка џеб и се внимателно пораби на сите страни за крајна издржливост и супериорен визуелна жалба.Карактеристики : позадина може да биде укината убаво, и висат надолу природно кога ќе се отвори, ќе биде подготвен да пука во секое време, нема отсјај од осветлување.Забелешка : за Чистење е лесно!Може да биде машина за мијат без да овенат (не користат хлор кајгана).Брчките може да биде лесно да се отстрани од пеглање на назад.Примена : позадина може да се користи како фото студио за фотографија, Видео припадност, семејна фотографија, Тема партија декорација, Соба декорација, tablecloth, позадина, завесата, и на секој клуб настан декорација итн.Тоа е совршен за сите професионални или приватна фотографија позадина.Пакет Забелешка : Вклучува еден позадина Материјал Карактеристики : 1.Ткаенина, Полиестер,Не рефлексивни, Ниту брчка,Висока резолуција со око-фаќање на детали и lifelike бои! 2.Издржлив, лесен за носење, подвижен, може да биде еднократно многу пати во партиите 3.Лесна, пол џеб на врвот. 4.Мие,пеглање од машина.Обичај Услугата : 1.Custom size,ѕидот дел и подот дел,ве молиме, контактирајте ја услугата ако сакате custom size. 2.Прилагодено дизајн, бесплатно бесплатно, ни e-mail на ако треба персоналните позадина 3. Додадете текст или слики на позадина, контактирајте нè ќе се дизајнира едноставни и назад во 12 часа Производ Инструкции : 1.Ефектот ќе биде подобро со позадина фотографска опрема 2.Ве молиме имајте далечина да се земе слики ќе биде подобро 3.Поради олеснување на транспортот и задно пакување,ако имате неколку брчки,ве молиме да се мијат или железо задната страна на тоа.Ви благодариме што ја купувате за нас,ние ќе работиме напорно за да се подобри вашата шопинг искуство.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите