.

.

Mocsicka Safari Бебе Туш Позадина Џунглата Бебе Туш Позадина за Девојка Тропски Зоолошката градина Животните Бебе Туш Партија Торта Табела Декорација Фото Кабина Реквиз?

Mocsicka Safari Бебе Туш Позадина Џунглата Бебе Туш Позадина за Девојка Тропски Зоолошката градина Животните

мислење на клиентот:

DEN 719.76
Достапност
Во достапна форма

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. ❤【ГОЛЕМИНА】8x6ft/250cm Широк x 180cm Висока.Ако сакате други големини, ве молиме испратете ни сопствени пораки. ❤【МАТЕРИЈАЛ】 Оваа safari бебе туш позадина е направен од лесен, и издржливи винил материјал.Тоа е многу погоден за вашата партија декорација или фотографија позадина. ❤【ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за】1 компјутер џунглата бебе туш позадина без џеб.Ве молиме имајте во предвид дека стои и клипови не се вклучени. ❤【ШИРОКО се КОРИСТИ】Оваа позадина е совршено користи како девојка бебе туш партија украси или торта табела банер или фото студио за фотографија или ѕид оркестарот или видео украси.Тоа дефинитивно ќе биде хит за вашиот специјален настан!. ❤【ОТСТРАНИТЕ БРЧКИТЕ】Ткаенина backdrops ќе бидат испратени укината за лесен транспорт.Имаше неколку брчки кога пристигна.Ве молиме железо задната страна на позадина(нема слика страна) со пареа железо.Железо тоа со ниска топлина, тогаш тоа ќе биде мазна повторно.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите