.

.

ISSUNTEX 20X20 ft/6X6 Метри Позадина Фото Позадина, Фото Студио, Расклопна Висока Густина на Екранот за Видео, Фотографија и Телевизија-Сива

ISSUNTEX 20X20 ft/6X6 Метри Позадина Фото Позадина, Фото Студио, Расклопна Висока Густина на Екранот за Видео,

мислење на клиентот:

DEN 1679.76
Достапност
Во достапна форма

Големина : 20 X20ft(6 X6 M) Позадина, совршен за телевизија, видео продукција и дигитална фотографија.Мека ткаенина : Висок квалитет на меки ткаенини, ефективна навремено отпор.Не-сјај : Микрофибер не рефлексивни и не-сјај на површината.Лесно да се instell : Род џебот на секој горниот раб овозможува да биде обвиткан или обесени.Лесно да се грижи : Едноставно прашина надвор на површината и ќе биде подготвен за употреба.Машина перат.ЗОШТО ДА СЕ ИЗБЕРЕ НАШИОТ ПОЗАДИНА?一:Ние користиме високо квалитетни материјали.Soft Non-gloss High density Wrinkle resistant Machine washable二:Постојат многу големини и бои да се избере од Големината:6 X9ft/10 X12ft/10 X20ft/10x24ft/9x15ft/5x7ft/10x10ft/10x16ft Боја:Зелена/Црно/Бели/Сиви/Сино/Red/Беж/Brown/Pink Note:Позадина Стои не included If потребно,ве молиме железо задната површина со пареа железо, но не се исуши железо.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите