.

.

Joccun 10X10FT Црна Позадина Позадина за Фотографија,Полиестер Позадина Завеса Позадина на Екранот за Фотографија,Видео-Снимка,Студио(10X10ft,Црна

Joccun 10X10FT Црна Позадина Позадина за Фотографија,Полиестер Позадина Завеса Позадина на Екранот за Фотографија,Видео-Снимка,Студио(10X10ft,Црна

мислење на клиентот:

DEN 623.76
Достапност
Во достапна форма

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . 【100% Полиестер Материјал】Joccun бела фотографија позадина е направен од 100% полиестер ткаенини,што се обезбеди добар резултат за снимање и помалку навремено за полесно чување.(Забелешка : Позадина Стојат не е вклучена. ). 【Широко Апликации】На полиестер позадина завеса е идеален за телевизија,видео продукција,фотографија и снимање.Широко се применува за домашна декорација,свадби, партии, доенчињата, децата или производ фотографија. 【Премиум Перформанси】Оваа 8ftx10ft позадина може да се користи на двете страни, без шевови, лесно да се земе слики.Мие, ironable, свитлива, трајни, лесни, добри вертикална смисла, лесно за чување и носат. 【Лесно да се Чисти】На фотографијата во позадина може лесно да се чистат, укината и трае долго време.Користење на топла вода и благ детергент,која им помага на фото позадина остане гледа како нови.Миењето не ќе резултира со дополнителни намалување.Ако е потребно, ве молиме железо површината со пареа железо, но не се исуши железо. 【Професионални По-Продажбата на】Постои џеб на врвот на позадина за бесење добро.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.Јас сум секогаш на располагање да ви обезбеди услуги и помош.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите