.

.

Pacifica Островот Уметност Тиково Дрво Магнетни Постер Закачалка - Рамка Одговара на Отпечатоци До 16 Инчи, Широк - 16 Инчен Ширина - Печатење Не се Вклучени - TWH16-8910

Pacifica Островот Уметност Тиково Дрво Магнетни Постер Закачалка - Рамка Одговара на Отпечатоци До 16 Инчи,

мислење на клиентот:

DEN 1218.72
Достапност
Во достапна форма

16 инчен Природни Тиково Дрво Магнетни Постер Закачалка - совршени за вашиот 16x12 16x20 постер или било какви други различни ликовни дела на помалку или повеќе од 16" во ширина.Силни Магнети : доволно силна за да ги собере сите видови на постер, слика, и платно уметнички дела со рамна површина без паѓа надвор.Лесно Ракување : Трае помалку од 30 секунди - само место Врвот Тиково Дрво, Закачалка (w прилог јаже) на постер горниот раб, Дното Тиково Дрво, Закачалка на постер дното, и обеси се!.ТИКОВО ДРВО, ЗАКАЧАЛКА САМО - ве Молиме да ги Купите Уметност Print Одделно.Високо-квалитетни Природни Тиково Дрво Магнетни Постер Закачалка - Уметност Печати се Продава Одделно.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите