.

.

Нојман Bilderrahmen Frameless Рамка Клип Нормално Стакло, clipframe со чисто Стакло

Нојман Bilderrahmen Frameless Рамка Клип Нормално Стакло, clipframe со чисто Стакло

мислење на клиентот:

DEN 1218.72
Достапност
Во достапна форма

изми чисто стакло со полиран egdes.бела работ на МДФ одбор.Задните Одбор 3мм МЕДИЈАПАН.никел позлатен клипови.погледнете packes.frameless клип рамка со нормален стакло - нормално стакло јасно во дебелина 2mm - passe-partout внатре со исечените рабови - МДФ задните одбор 3 мм со бели рабови - никел позлатен клипови со закачалки - up големина 50x60 cm екстра закачалка за во вертикален и хоризонтален формат спакувани во поглед-пакет на styropor или бел картон - Производ произведени во Германија.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите