.

.

Масажа Табела Лист Поставува Бањата Убавина Кревет Маска, Едноставна Масажа Убавина Кревет Покрие 4-Парче Памук и Лен High-end Нордиските Стил Салон за Убавина Посебен

Масажа Табела Лист Поставува Бањата Убавина Кревет Маска, Едноставна Масажа Убавина Кревет Покрие 4-Парче Памук

мислење на клиентот:

DEN 1896.00
Достапност
Во достапна форма

★На ткаенина е мека и удобна, со добра пропустливост на воздух, не е лесно да се pilling, и не е лесно да исчезнат. ★Високо-квалитетни материјали : потрошни постелнината е вашиот идеален избор за набитост и издржливост, без губење на мекост, прави да се чувствувате поудобно. ★Нашите ватенка опфаќа лесно се чисти, нема потреба да се грижите за собирање, исчезнува и брчки по повторува за перење.Одлично Се Вклопуваат : Моден Стил Enew Масажа Табела Со Оваа Масажа Табела Здолниште Во Собата.Донесе Професионална И Луксузен Изглед На Вашиот Клиент.Оваа Масажа Табела Здолниште во Собата Е Совршена Комбинација На Функционалноста И Добар изглед.Памук Bedspread : На Bedspread Е Направен Од Една Единствена Quilted Памук,Дебела И Мека,Со Повеќе од Три-димензионални Естетски;Долниот Крај Има Широк Pleated Обвиткан Работ,Мека И Елегантна,Со Добра Drape. 一一一一一☆☆☆☆☆一一一一一一.(. ♥ ᴗ ♥)Оваа Масажа Табела Здолниште Е Совршена Комбинација На Функционалност И Убавина.(. ♥ ᴗ ♥)(. ♥ ᴗ ♥)Дали има Температура Или Сезона, Тој Нуди Луксузен И Удобен Искуство Да Ви Обезбеди Со Квалитетот Убавина Искуство.Ги Споделите Со Вашите Клиенти.Секогаш Уживам Во Ова Удобно Искуство.(. ♥ ᴗ ♥)一一一一一☆☆☆☆☆一一一一一一Features : Овој вид на масажа кревет покрие, исто така може да се користи како совршена декорација за спалната соба, подмладувањето на спалната соба веднаш.Ткаенината е многу меки, удобни, лесни, топло, свиленкаста и не-иритирачки.Тоа исто така може да се користи во секоја соба во спални соби, соби за гости, детски соби и празник куќи.Лицето прима дупка : Дизајниран со лицето дишење дупка и мобилен телефон страна џеб.Спецификација : Име : Масажа bedspread Material : Cotton Size : 60 * 175cm, 60 * 180cm,70 * 185cm, 70 * 190cm, 75 * 190cm, 80 * 190cm Note : Меѓу другото, го покрива само bedspreads, bedspreads, навлаки, столче covers The практични масажа софа кревет поклопецот е многу добра, можете да се скрие се ' под масажа на маса да се направи спа чиста и уредна и да се зачува простор.Сите ваши масла, спа алатки и други често користени предмети може да бидат скриени под маса здолниште.Ќебе е голема и дебела доволно да ги задржи приватноста и температурата на телото на клиентот.一一一一一 ★★★★★ 一一一一一一Worry-бесплатно купување, 100% обезбедување на квалитет, може да бидат сигурни да се купи.Ако наидат на проблеми при користење, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.

Клучни карактеристики

Name:
Massage bedspread
Material:
Cotton
Size:
60 * 175cm, 60 * 180cm,70 * 185cm, 70 * 190cm, 75 * 190cm, 80 * 190cm
Note:
Among other things, it only covers bedspreads, bedspreads, pillow cases, stool covers
The practical massage sofa bed cover is very good, you can hide everything under the massage table to make the spa clean and tidy and save space. All your oils, spa tools and other commonly used items can be hidden under the table skirt. The blanket is big and thick enough to keep the privacy and body temperature of the customer. :
一一一一一 ★★★★★ 一一一一一一 :
Worry-free shopping, 100% quality assurance, you can rest assured to buy. If you :
encounter any problems during use, please contact us and we will reply within 12 hours. :

Им се допаѓа и на купувачите