.

.

3dRose Ив Креации Апстракт - Розова и Праска Цвеќиња - Лице Опфаќа (fc_29128_3)

3dRose Ив Креации Апстракт - Розова и Праска Цвеќиња - Лице Опфаќа (fc_29128_3)

мислење на клиентот:

DEN 191.76
Достапност
Во достапна форма

Димензии (во инчи) : 6.3 L x 4.0 W. се ЗАШТИТИ СО УТЕХА – Лесни, дише и еластичен материјал.Направени со 2 слоја на полиестер.Останете кул и удобно со овие светлина слоеви обезбедување на доволна заштита од воздух на товар иританти.Одвојте ПАРИ – Перат & Еднократно.Го фрли во перење и нејзините добра, како нова, брзо се суши и се подготвени да се заштити за долго време.Компактен – Светлина, еластичен материјал кој лесно се огради надолу за да малата големина за да се вклопи во вашиот џеб или ташна и е подготвен да се носат и се навремено слободни.Се протега на удобност да се вклопи во повеќето возрасни лица.ЛИЧНОСТ - се Покаже вашата личност и ќе биде еден од вид со вашиот омилен дизајн отпечатена на вашата маска.Покаже некои стил и оригиналност и одговара на вашата омилена облека.Розова и Праска Цвеќиња Лицето Маска е прилагодено печатени маска, да се создаде свој уникатен стил.Се стилски и безбедно додека во јавноста со лесни дише ткаенина маска.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите