.

.

Wylolik Сончева Колона Светлата Јапонски Стил на Плоштадот Столб Светлина Заедница Градина Вила Соларни Пост Капа Светлина Отворен Двор Соларен Погон LED Светло Водоо?

Wylolik Сончева Колона Светлата Јапонски Стил на Плоштадот Столб Светлина Заедница Градина Вила Соларни Пост

мислење на клиентот:

DEN 3536.64
Достапност
Во достапна форма

★На ретро индустриски стил на традиционални класични отворено уникатен водоотпорен столб пост фенер, елегантен дизајн создава пријатна и романтична атмосфера, професија декоративни отворено осветлување. ★Висок квалитет умре-фрлија алуминиум стакло водоотпорен ѕид столб светла, ретро дизајн, со користење на различни процеси,плус полиран, плус база на фиксна бакар за целокупниот здрав, убави, луксузни, издржливи. ★Оценет во IP65 за да се спречи јавните, ефективна заштита од дожд и лошите временски услови, вода - snow-отпорни и ' рѓа доказ слој - долг животен век работат во дождови и температурните екстреми. ★Традиционалните викторијански стил на отворено водоотпорна гроздобер ретро столб светилки идеален како за безбедност на светлината, и за осветлување на градини, патеки, patios, гаражи, courtyards, тремови и приоди за автомобили, или влезот својства. ★Замена може да се примени за оштетените сенка или исчезнати додатоци кога ќе примите и да отворите кутијата.Ние може да обезбеди било каква помош околу објектот, ве молиме љубезно ве молиме ни e-mail преку порака, ние ви нудиме 24-часовна поддршка за корисниците.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите