.

.

SPNEC Надворешноста Пост Фенер уличното осветлување за Патио Пјер Планината База, Црна Заврши со Ребрести Стакло

SPNEC Надворешноста Пост Фенер уличното осветлување за Патио Пјер Планината База, Црна Заврши со Ребрести Стакло

мислење на клиентот:

DEN 14318.16
Достапност
Во достапна форма

Процес : Умре-кастинг/слика/полирање итн.Применливи простор : двор/балкон/портата, итн.Транспарентен матирано стакло абажур, силен висока температура отпорни стакло абажур, светлината ефект е мека и не блескави, не е лесно да се жолта, не е лесно да се скрши.Задебелена умре-фрлија алуминиум светилка тело, висока температура на печење лак процес, продолжување на отворено водоотпорен и анти- ' рѓа ефект.Плоштад база инсталација, здрав и лесен за инсталација.Име на производ : Тревник светла.Извор на светлина : нема светлина source Material : умре-фрлија алуминиумски + стаклениот абажур.Боја : црна песок.Големина : 73*15.5*19cm.Дадената област : 8-10 метри квадратни.Процес : Умре-кастинг/слика/полирање итн.Применливи простор : двор/балкон/портата, итн.Транспарентен матирано стакло абажур, силен висока температура отпорни стакло абажур, светлината ефект е мека и не блескави, не е лесно да се жолта, не е лесно да се скрши.Задебелена умре-фрлија алуминиум светилка тело, висока температура на печење лак процес, продолжување на отворено водоотпорен и анти- ' рѓа ефект.Плоштад база инсталација, здрав и лесен за инсталација.Стигмата светилка ги исполнува разни отворено осветлување места, како што се паркови, базени, плоштади, вила courtyards, пазари, итн., да го осветлите околина, така што ќе може да има целосна смисла на безбедност во текот на ноќта.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите