.

.

Selleton Ntep 5 X 7' (60 Х 84) Подот Скала со Рампа Од 1.000 Кг X 0.2 Lb/Индустриски

Selleton Ntep 5 X 7' (60 Х 84) Подот Скала со Рампа Од 1.000 Кг X 0.2 Lb/Индустриски

мислење на клиентот:

DEN 1401.60
Достапност
Во достапна форма

Почитувани Клиенти, Selleton Носи над 85 различни видови на производи.Еден од нашите производни линии се NTEP Кат скали.NTEP Кат скали се потребни за да тие скали што се користи во прометот или на комерцијални апликации.Само 4 U. S. држави НЕ се потребни NTEP сертификат за сообразност на производите на местото на мерење или мерен уред во комерцијална услуга, Тие држави се ( Tx,Nd,Vt,Ри), Сите други држави се задолжителни!NTEP одобрени (Правни за трговија) вага може да се користи за сите операции, Совршен за Рециклирање центри или ако сте едноставно превозот надвор производи.Покрај тоа, NTEP скали се многу посилни од редовните вага, бидејќи не е повеќе цевки на дното на скалата.Секој NTEP / Уверение скала ќе бидат опремени со NTEP оптоварување клетки, делница кутија & индикатор.вие исто така може да се бори назад спорови од логистички компании со NTEP скали!Овој Пакет вклучува Подот скала, Рампата & индикатор.ние, исто така, носат принтери за сите наши скала производи!Сите наши NTEP Кат Скали се опремени со Спецификации подолу : Тешки индустриски дизајн Цевка-Канал рамка Висина : 4.25" 4 NTEP легиран челик стриже зрак оптоварување клетки Врвот или на страна оптоварување за дизајнот на вашата опција не 'Рѓосувачки челик делница кутија со сигнал трим одбор 15' load мобилен кабел Солиден дијамант палубата упатуваа плоча 4 прилагодливи вртливата челик нозе PS-IN202 NTEP заверена индикатор со сериски од Една година ограничена гаранција!Sell Eton е Превозот политика : БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ за бизнис адреса во НАС 48 континентална Држави. $100 Дополнителни превозот цена на станбени. $50 повеќе за лифт портата услуги.Значи, ако вие немате мотокар или вчитување на клупа, ќе треба на оваа услуга.Хаваи, Алјаска & Puerto rico клиенти, ве молиме јавете се за превозот понуда.Внимание : По Скала купувањето, Ние ќе ве контактираме за да се потврди превозот адреса.Ве молиме бидете сигурни дека телефонот број на е точно!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите