.

.

1-3/8 Синџир Линк Ограда Портата Пост Зглоб - се Користи за 1-3/8 во. Надворешен Дијаметар [1 3/8 OD] Пост/Цевка - Поцинкуван Синџир Линк Пост Портата Зглоб - Орев/Гром Вклучен

1-3/8 Синџир Линк Ограда Портата Пост Зглоб - се Користи за 1-3/8 во. Надворешен Дијаметар [1 3/8 OD] Пост/Цевка

мислење на клиентот:

DEN 311.76
Достапност
Во достапна форма

Овој зглоб се Вклопува (1 3/8" OD) x 5/8" Женски Портата Зглоб е синџир линк ограда фитинг дека придава на една врата од и функции во врска со пост зглоб, дозволувајќи им на врата за да се лулаат отворени и затворени.Овој зглоб се Вклопува (1 3/8" OD) x 5/8" Женски Портата Зглоб е синџир линк ограда фитинг дека придава на една врата од и функции во врска со пост зглоб, дозволувајќи им на врата за да се лулаат отворени и затворени.Да го стави едноставно, синџир Линк ограда портата зглоб има 5/8" пин ја користите оваа зглоб со 5/8" дупка портата рамки шарки.Спецификации : Pintle Големина : 5/8" Пост Големина : 2" (Вклопува 1 3/8" OD) Превоз Топ платно Големина : 3/8" x 2 1/2" Материјал : Поцинкуван Притисне Челик.Големина : 1-3/8 Инчи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите