.

.

Mecion Слајд Latch, 2 парчиња Врата, Прозорец, Latch Лизгачки Заклучување Нерѓосувачки Челик Лизгачки Барел Гром Заклучување со Завртки 12

Mecion Слајд Latch, 2 парчиња Врата, Прозорец, Latch Лизгачки Заклучување Нерѓосувачки Челик Лизгачки Барел

мислење на клиентот:

DEN 191.76
Достапност
Во достапна форма

Направени од високо-квалитетни нерѓосувачки челик со подобро рѓа на корозија, долг живот.Лизгачки барел гром заклучување идеален за повеќето од врата или на врати, прозорци огради, итн, обезбедување на поголема безбедност.Лесно да се Инсталира, На заклучување на вратата е инсталиран на рамка на врата со електричен шрафцигер и вежба.Пакет содржина 2 парчиња вратата latch лизгачки заклучување и 12 завртки.Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви биде прв пат да помогне да се реши проблемот.Широко се Користи лизгачки гром може да се користи на многу места.Спални соби, бања, wc, гаражи, подруми, одделенија, кабинети, кутии, дворови, kennels, огради и други места.Лесен за инсталација и одржување ,Планината или вертикална или horizonta.Спецификации Материјал : не 'Рѓосувачки Челик Инсталација Метод : Завртки во Големина : 2.55" x 1.42" (L*W) Монтирани дупка со дијаметар : 3.8 mm / 0.5" Боја : Сребро Пакетот вклучува 2 x Вратата Latch Лизгачки Заклучување 12 x Завртки.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите