.

.

LANDUA 90 степени од Нерѓосувачки Челик Врата Latch Десен Агол на Лизгање Виткање Врата Заклучување Latch Завртка Шкафче Хардверски Додатоци со Завртки

LANDUA 90 степени од Нерѓосувачки Челик Врата Latch Десен Агол на Лизгање Виткање Врата Заклучување Latch Завртка

мислење на клиентот:

DEN 1231.92
Достапност
Во достапна форма

100% сосема нов.Изработени од нерѓосувачки челик ,нерѓосувачки челик е цврсти и издржливи,отпорност на влага и антисептик,служи за да можете да ја користите за долго време.Лесно да се соберат : ударна дупка во ѕидот,да го поправи на завртката во дупка по потврдува положба и затегнете ја,конечно дебагирање на latch hasp постојано (како што е прикажано на сликата),има добри безбедност фактор и да се спречи крадците.Широк апликации : тоа може да се примени на лизгачки вратата и соба вратата,кабинет,фиока.Мебел,мали миленичиња кафез и така натаму,тоа е исто така погоден за дрвени врати,метални врати и алуминиумски легури врати. 100% сосема нов .Изработени од нерѓосувачки челик ,нерѓосувачки челик е цврсти и издржливи,отпорност на влага и антисептик,служи за да можете да ја користите за долго време.Лесно да се соберат : ударна дупка во ѕидот,да го поправи на завртката во дупка по потврдува положба и затегнете ја,конечно дебагирање на latch hasp постојано (како што е прикажано на сликата),има добри безбедност фактор и да се спречи крадците.Широк апликации : тоа може да се примени на лизгачки вратата и соба вратата,кабинет,фиока.Мебел,мали миленичиња кафез и така натаму,тоа е исто така погоден за дрвени врати,метални врати и алуминиумски легури врати.Боја : silver Material : Нерѓосувачки steel Package се Вклучени : 1 X Вратата Болт(вклучувајќи завртки)Напомена : Само над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : 1.Поради рака мерење, има големина грешка за 1-2cm.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата не може да биде одраз на реалните објектот, ве молиме да се разгледа ова пред да купите.Идеална хардвер за дом, канцеларија, продавница, и така натаму.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите