.

.

GANFANREN Месинг Врата Latch Заклучување Лесно да го Инсталирате на Хардвер со Завртки Windows Anti Кражба Штала Портата Слајд Гром Бања Безбедност Сокриени Дома (Боја : А, Голе?

GANFANREN Месинг Врата Latch Заклучување Лесно да го Инсталирате на Хардвер со Завртки Windows Anti Кражба Штала

мислење на клиентот:

DEN 1230.48
Достапност
Во достапна форма

Материјал : Изработени од месинг материјал, кој е да се носат-отпорен и издржлив да ја користите.Лизгачки Дизајн : Погодност лизгачки дизајн, болт брави се обезбеди додадена безбедност за да се направи вашиот животната средина поудобно.Durablility : Исклучителна концизен изглед, запечатени заварување, дебела и засилен база, не е лесно да се пробие и деформација, цврсти и издржливи.Користи Широко : Слајд гром кодот да одговара за најголемиот дел од вратите се применливи, па за да се зачува простор и организирање на вашиот простор во уредни.Лесен За Инсталација : Доаѓа со шрафови за монтажа, лесно да се инсталира.Спецификации : Предмет Тип : Вратата Latch Заклучување Материјал : Brass Size : Околу 2 Инчи, Околу 3 Инчи, Околу 4 Inch2 Инчен Вратата Latch Заклучување Должина : Околу 50mm/1.97 инчен, се Водат Од Должина : Околу 11mm/0.43 инчен, Дупка на Далечина : За 40mm/1.57inch3 Инчен Вратата Latch Заклучување Должина : Околу 75mm/2.95 инчен, се Водат Од Должина : Околу 11mm/0.43 инчен, Дупка на Далечина : За 65mm/2.56inch4 Инчен Вратата Latch Заклучување Должина : Околу 100mm/3.94 инчен, се Водат Од Должина : Околу 25mm/0.98 инчен, Дупка на Далечина : За 86mm/3.39 inch Door Latch Заклучување Knob Дијаметар : За 13mm/0.51 инчен, Вратата Latch Заклучување Knob Вкупната Висина(вклучени knob висина) : За 19.2 mm/0.76 инчен, Висина(не се вклучени knob висина) : За 6mm/0.24 инчен, Ширина : За 15mm/0.59inch90 Степен Инсталирате База Големина : Околу 40 x 16mm/1.57 x 0.63 инчен(L x W), Дупка на Далечина : За 27mm/1.06inch180 Степен Инсталирате База Големина : Околу 35 x 21mm/1.38 x 0.83 инчен, Дупка на Далечина : За 14mm/0.55 инчен, Фан-облик Дупка Должина x Дијаметар : За 14.5 x 7mm/0.57 x 0.28 inchnotes : 1. Само главните производи се продаваат, а останатите производи се само за декорација и не е за продажба.2. Поради разликата на светлината и на екранот, бојата на објектот може да биде малку поинаков од сликата.3. Поради прирачник за мерење, големината може да биде 1-2 см во ред.ве потсетам : По добивањето на пакување, ве молиме проверетепакување и производот внимателно.Материјал : Изработени од месинг материјал, кој е да се носат-отпорен и издржлив да ја користите.Лизгачки Дизајн : Погодност лизгачки дизајн, болт брави се обезбеди додадена безбедност за да се направи вашиот животната средина поудобно.Durablility : Исклучителна концизен изглед, запечатени заварување, дебела и засилен база, не е лесно да се пробие и деформација, цврсти и издржливи.Користи Широко : Слајд гром кодот да одговара за најголемиот дел од вратите се применливи, па за да се зачува простор и организирање на вашиот простор во уредни.Лесен За Инсталација : Доаѓа со шрафови за монтажа, лесно да се инсталира.Ако примен објект јас.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите