.

.

Брзо Брада Масло - Чајно Дрво (Пакување од 4)

Брзо Брада Масло - Чајно Дрво (Пакување од 4)

мислење на клиентот:

DEN 948.72
Достапност
Во достапна форма

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е ограничено време попуст.Попуст не се однесува на дигитални содржини.Попуст добро, додека резерви трае или се додека не се повлечени од страна .Превозот давачки и даноци може да се примени за пред-намалените цени.го задржува правото да го измени или да го раскине попуст во секое време.Ако било кој од производите или содржина поврзани со овој попуст се врати, вашиот наплата е еднаква на количината што ја платиле за производот или содржината, предмет на важечките наплата политики.Брзо Брада Масло од Брзо Чешлање брада нега линија е брзо се апсорбира, не-мрсна брада масло дизајниран за да ги омекне и да го скроти дури и grizzliest на бради, помагајќи да се хидрат брада косата правејќи ја кожата под чувствуваат помалку сува и јадеж.Ултра-лесни формула карактеристики комбинација на негување на Бадеми, Авокадо, Argan и Јојоба природни масла, како и аа светлина, свеж мирис на Чајно Дрво етерични масла.Брада косата и кожата се оставени изглед и чувство поздрав.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите