.

.

DYUAI Сауна Костум Половината Тример за Жените Половината Тренер Појас, Сауна Слабеење Појас

DYUAI Сауна Костум Половината Тример за Жените Половината Тренер Појас, Сауна Слабеење Појас

мислење на клиентот:

DEN 263.76
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Полимер. [Надгради Материјал] : надградена жените сауна појас користи високо-квалитетни полимер еластична ткаенина, што не е лесно да се солза, не-триење, лесен за чистење, мека и удобна, така што таа брзо може да се загрее, создавање на сауна-како термички искуство, и вашата телесна температура ќе се зголеми висока, па ќе пот повеќе, кој ќе ви помогне да се намали вишокот на масти. [Луди Потење] : се Носат нашите сауна корселе да се зголеми вашата природна телесна температура за време на вежбање или дневни активности.природни потење е пет пати поголема од онаа на neoprene, што вашето тело пот диво.да може ефективно да го заклучите топлина.целосно горат вашето тело е вишокот на масти, ова сауна костум ќе стане неопходен спортски во фитнес облека. [[ВЕДНАШ ФОРМИ И SLIMS] : DYUAI сауна половината тренер може да го компресира вашите стомакот и трим половината линија.ако сакате рамен стомакот, тенок појас, и сакате да се направи вашето тело крива повеќе убаво, тогаш DYUAI половината тример е најсоодветен за жените ремени, веднаш ќе се погледне потенок и повеќе тон кога ќе го носат. [погодна прилика] : Вие не може да се носат и во теретана, јога, аеробик, бокс, велосипедизам или едноставно секојдневно вежба.телото shaper појас може да се обликуваат и да се движат вашиот стомакот и половината.пот обликувањето има голема еластичност и нема да ги ограничите од тоа какви било вежби за истегнување. [Грижете се-бесплатно купување] : може да се однесува на податоци за големината на табелата при купување.ако имате било какви прашања во врска со производ, можете да испратите и-мејл на " контактирајте не и ние ќе ви ги реши сите прашања во врска со производот за вас.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите