.

.

4 во 1 Еластична Бенд S-7XL Рака и Бедрото Половината Тренер за Жените,Задник Lifter Висока Половината Подобрувач Половината Тример Плус Големина

4 во 1 Еластична Бенд S-7XL Рака и Бедрото Половината Тренер за Жените,Задник Lifter Висока Половината Подобрувач

мислење на клиентот:

DEN 479.76
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.САУНА ПОТЕЊЕ/ 4-во-1 ЕФЕКТ : Арм Тренер + Бедрото тример + висок Половината Тренер + Хип се Подигне; Може да се стави на и симната брзо и лесно; Вежба со тоа може да направи да се пот 4 пати повеќе од кога било досега.ПОЛОВИНАТА ТРЕНЕР за ЖЕНИТЕ : Половината Тример има двојно засилување во половината, го направите вашиот половината се стегне; Екстра прилагодливи дише мрежа еластичен појас, зголемување на компресија, да ви помогне половината масти топлина гори побрзо; Ова половината тренер и арм/бедрото тример помага горат мастите во стомакот, бедро, рака и хип преку пролевање на вишокот вода тежина, Направете ја вашата рака, нозете и половината се погледне потенок и тон.Прилагодливи Помага да се зголеми протокот на крвта, и олеснување на болка во мускулите околу препоните, колковите, рака; Можете да го носат додека работи, прави работа или легнал дома, со редовно користење, ќе ги споделите со вашите мускули напната, масти е постепено да се намалува. 4 во 1 ТРИМЕР : Форми вашиот половината, ви Помага да ги дефинирате криви, Коригира држење на телото, го Зголемува потењето, Flattens стомакот, го Забрзува метаболизмот, Тенок надколеницата, Поддржува долниот дел на грбот, го Штити и го спречува Повреда и така натаму.ВЕЖБА ДОДАТОК : Совршен за користење во било каква активност, вклучувајќи фитнес тренингот, фудбал, бејзбол, кошарка, велосипедизам, трчање обука, фитнес и јога.Тоа е многу удобен за носење во текот на целиот ден, и може да се постигне во 1 чекор.Било какви прашања можете да не контактирате во секое време, ќе добиете задоволително решение во рок од 24 часа.САУНА ПОТЕЊЕ ПОБРЗО СОГОРУВАЊЕТО НА МАСТИТЕ.Арм тренер Бедрото тример висока половината тренер хип се подигне.Прави да се пот 4 пати повеќе од кога било досега.НОСИ СОВРШЕН ПОДОБНОСТ.Половината и бедрото тример е направен од 80% NEOPRENE 20% НАЈЛОН, тоа со цел да се спречи пот од акумулира & удобен за носење.ПОДОБРУВАЊЕ НА ТРЕНИНГОТ.Бедрото поддршка поврзете висока половината појас поддршка , нашите бедрото и половината тренер може да изгори вашиот маснотии побрзо за време на вежбање.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите