.

.

PGA TOUR Жените 1/4 Zip Долг Ракав Заштита од Сонце Голф Кошула

PGA TOUR Жените 1/4 Zip Долг Ракав Заштита од Сонце Голф Кошула

мислење на клиентот:

DEN 719.76
Достапност
Во достапна форма

90% Полиестер, 10% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.PGA TOUR жените долг ракав голф кошула со само јака.Driflux Влага Wicking.Лесно Се Грижи Машина Перат, Ја Одржува Својата Нежност.Motionflux Иновативни Шевовите Редефинирање На Опсегот На Движење. 90% Полиестер/ 10% Elastane.Машина Перат.Motionflux Иновативни Шевовите Редефинирање На Опсегот На Движење.Една поврзана измислица создава лесен материјал кој е флексибилен и удобно.Долг Ракав.Само Јака.Се загрее во елегантен спортски стил со овој жените долг ракав голф кошула од PGA TOUR.Дизајниран за да бидете подготвени за сите временски услови, кошулата е изработена од мека и лесна еден поврзана ткаенина.Материјалот може да се пофали многу се водат за удобен и флексибилни одговара.Има заштита од сонце за да помогне да се заштитат вашиот кожата од УВ зраци, додека мрежа панели под ракавите се овозможи зголемена струење да ви помогне да бидете кул и сува.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите