.

.

reflectuton Ps5 Gamepad Држачи за Ps4 Контролер Држачи за Полнење преку USB Контролер Станица База Контролер Безжична Станица за Полнење

reflectuton Ps5 Gamepad Држачи за Ps4 Контролер Држачи за Полнење преку USB Контролер Станица База Контролер

мислење на клиентот:

DEN 792.48
Достапност
Во достапна форма

Dual Контролер Полначот : Со 2 полнење пристаништа, тоа може да се наплаќаат 2 контролори истовремено или еден по еден.Контролорот полнач е компактна форма и обезбедува едноставен и брз метод за полнење и ставањето на вашите PS5 безжичен контролер.Идеални за чување на ps5 безжичен контролер во полначот кога не сте играње игри.Брзо и Безбедно Задолжен : На полнење обвинителна клупа, обвиненијата контролори со голема брзина и безбедност, заштитата од нив, се обременети.Тоа трае околу 2,5 h за да ја наполните 1 PS4 контролер и 3h да ја полните 2 PS4 контролори, оставајќи повеќе време за да се забавувате со игри.LED Индикаторот за Полнење.Полнење состојба на секој контролор е јасно и одделно се прикажани на 2 IED индикатори.Црвеното светло значи дека на полнење и зелено светло значи наплаќа.LED светлината на дното ќе се претвори зелена кога полнење приклучете се поврзува напојување.Одлична Чип ДизајнИзградена-во заштитник чип, никогаш не се грижите за Над-Полнење/Над Загреана/Над-Струја/Текот-Напон/Краток Спој/Над-Discharger.Како да ви обезбеди безбедно и издржливи Ps4 полнач е нашата вечна потрага.ПоддршкаАко имате било какви проблеми во врска со производот.Ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе им обезбеди задоволни решение.LED Контролер Полначот Лулка за PS5 Gamepad 2 USB Полнење Стојат Станица Dock Description : LED Контролер Полначот Лулка за Sony PS5 Џојстик Gamepad Двојно Полнење преку USB Стојат Станица Dock Feature : Дизајн за PS5 Контролер.Тоа може да ви наплати 2x за PS5 контролори во исто време.По поврзувањето со услугата на полнење лулка на извор на енергија, сина моќ индикатор се пали.Поврзете се за PS5 контролер од Типот-C полнење база за да започне полнењето, и да потврди дали тоа е целосно наполнета преку индикатор за светло на контролорот себе.Спецификација : Влез : 5 V 2 AOutput : 1 ACable Должина : 80см/31.5"Интерфејс : ТИП-C Големина : 170 Х 60 Х 50мм/6.69 X 2.36 X 1.97"Тежина : 132g Application : за PS5 Controller Note : 1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!2. Ве молиме овозможи 1-3мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Вклучени : 1 X Контролер Полначот Cradle1 X Полнење Кабел.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите