.

.

Кујна Backsplash Налепници Позадина,Масло Доказ Налепница Јасно Ѕид Заштитник Водоотпорен Само Лепило Кујна Алуминиумска Фолија Налепници (60x300cm/23.6x118In)

Кујна Backsplash Налепници Позадина,Масло Доказ Налепница Јасно Ѕид Заштитник Водоотпорен Само Лепило Кујна

мислење на клиентот:

DEN 263.76
Достапност
Во достапна форма

ГОЛЕМИНА : Дојде со 1roll транспарентен кујна масло доказ, водоотпорен налепница, 60x300cm/23.6x118 In,60x500cm/23.6x197 In.Доволно голема за вашиот печки ѕид заштита,Масло-доказ,спречување на вашиот ѕид од оган и валкано за време на готвењето.Материјал : Направен од високо-квалитет МИЛЕНИЧЕ материјал, Начин Поотпорни Од Стандардните Пвц Backsplashes.тоа е не-токсични, животната средина пријателски, масло доказ и водоотпорен и може да се користи за долго време.Лесен За употреба и чистење : Само да се измери точната големина на површината што треба Да се покријат, Кора на позадината backsplash и се држи, .Користете dishcloth или картичка за да се отстранат сите на воздушни меури.Тренди и Око-фаќање : На лесен-за-користење backsplash ќе додадете стилски допир на вашата кујна декорација!Истражуваат својата разноврсна користи и се примени на вашите апарати, фурна капи или кујна области и на сите мазни површини во кујната!.Кујната е почиста : Спречување на нафта и сос нота на вашата кујна ѕидовите!Зачувај прашина на фиоки и полици, и заштита на електрични апарати од влага!Нашите совршен кујна масло доказ позадина ќе им даде на вашиот кујна освежување гледам, се создаде волшебно атмосфера. Карактеристики : *100% Сосема нов и висок квалитет*кујната е транспарентен и едноставен масло-доказ ѕид налепници се едноставни со стил и не ќе го уништи оригиналниот декорација стил.Тие се водоотпорни и масло-доказ и лесно да се чисти.*Домашно МИЛЕНИЧЕ материјал, водоотпорен и масло доказ, не е лесно да се пробие на висока температура, се повеќе издржливи.*Погоден за разни сцени, погоден за кујна плочки ѕид, шпорет, кабинет, итн.*Доаѓа со самолепливи лепак, што е повеќе удобен да го инсталирате, и може да се намали за да се дизајнира, да се намали до соодветна големина и форма согласно вашите потреби.Карактеристики : Материјал : PETColor : како shown Size : 60*300cm, 60*500cm Color : transparent Function : водоотпорен,Oilproof , разубават decoration Package Содржина : 1 Roll * Oilproof Ѕид Sticker Note : 1. Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.2. Ве молиме овозможи мало прирачник за мерење на отстапување за податоци.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите