.

.

Елката Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија со Кожа се Справува со Полици Кошница Организатор на Полица Кошеви

Елката Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија со Кожа се Справува со Полици

мислење на клиентот:

DEN 479.76
Достапност
Во достапна форма

платно.Голем Капацитет : Оваа складирање бин е 15(Л)x 11(W)x 9.5(В)инчен, совршена големина со капацитет на многу објекти, Тоа може да биде лесно укината и зачувани кога не е во употреба.Издржлив Материјал : Нашата складирање бин надворешноста е направен од високо-квалитет на платно, кој е светлина и издржливи.Трајни и високо-квалитетни материјали овозможуваат тоа да се користи за долго време.Добро Стои Дизајн : Оваа складирање корпа за внатрешни работи се направени од водоотпорен 300 D ЈП слој ткаенина, прилагодлив врвот има underwire, кој не е лесно да се деформирани, и тоа може да застане исправен дури и без ставање на ништо.Повеќенаменски : Нашиот тим, кантите се многу погодни за книги, играчки складирање, чевли кошеви, облека кошеви, полици, бебе кошеви, крпа кошеви, ќебиња, украси, канцелариски материјали и др.И тоа опремени со кожа рачка, ќе ви овозможи да го носат на вашиот товар полесно. 【Зачувате Вашиот Простор】складирање кеса димензии 15"x11"x9.5".Идеални за да се добие играчки, облека, пелени, перење и други производи од вашата секојдневна употреба.Зошто да го одберете нашата Елка перење кошница?Совршен Organizer This перење кошница намалува хаос во спалната соба, дневна соба, и за статистика, и може да се сместат многу работи, како облека, книги, играчки, и други предмети за домаќинството.Висок-квалитет Materials95% платно+5% кожа рачка+водоотпорен ЈП обложување поставата.Совршен Size15 (L) x 11 (W) x 9.5 (H) инчен (38 x 28 x 24 cm), голем капацитет може да се сместат повеќе работи.Издржливи Handle Both страни имаат засилен кожа рачки и се поврзани со кошница од супер-сила бода, па кошница може да издржи на тешки товари.Свитлива Design Foldable кога не е во употреба, лесно за чување, простор-за заштеда на дизајн.Мода И Personality We обезбеди различни стилови на исклучителна модели, симпатична, ретро, кул, и поединецот.Ние веруваме дека може да го најдете вашиот омилен модели тука.Здрав Structure The челик жица работ изграден во врвот додава форма и стабилност.Материјалот е крути, ќе можат да стојат исправено, дури и без ставање на ништо.Топло Tips This перење кошница не е машина перат, само избришете ја со влажна сунѓер или крпа.На перење кошница доаѓа со компресија пакување, што може да предизвика брчки во текот на долги транспорт.Ова е нормално и таа ќе се опорави по еден период на време.Тоа исто така може да бидат отстранети со фен за коса и пареа железо.Квалитетот Assurance Customer задоволство со нас секогаш е движечка сила за нас да се стремиме да се направи подобро.Ако имате било какви прашања во врска со квалитетот на производот, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе ви послужи wholeheartedly.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите