.

.

ECSWP Памук и Лен Перат Валкани Алишта Складирање Кошница Валкани Виткање Складирање Кошница Складирање Кофа

ECSWP Памук и Лен Перат Валкани Алишта Складирање Кошница Валкани Виткање Складирање Кошница Складирање Кофа

мислење на клиентот:

DEN 2618.16
Достапност
Во достапна форма

Тоа е дефинитивно добар помошник во домот живот.Ентериерот е водоотпорен слој.Употреба : козметика, долна облека, овошје, кафе на маса и други мали предмети за складирање.Виткање дизајн на перење кошница е лесен за употреба и чување.Може да ја користите за едукација на вашите деца да се соберат валкана облека и играчки.Предмет Тип : Складирање Кошница Материјали : Jute Color : yellow Size : 34*42 cm This крупните памук складирање контејнер може да се одржи милениче играчки, игри, уметност / занает материјали, облека, ќебе и повеќе.Без разлика дали тоа е за деца за да им помогне тие да се развиваат чисти живот навики, или како декоративни складирање кошница за вашите пријатели.Со појавата и практичност, ние веруваме дека памук јаже кошница е внимателен подарок.Пространа памук јаже складирање кошница со широка уста погодност за малку од нив да ви помогне да се исчисти.100% сосема нов.пакување листа : 1* чување кошница.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите