.

.

LyHomeAn Две-Format Мулти-Функција за Складирање Кошница Количка за Домаќинство Перење Складирање Кошница е Водоотпорен и Здрав, Погоден за Дома Чување Складирање Кошниц

LyHomeAn Две-Format Мулти-Функција за Складирање Кошница Количка за Домаќинство Перење Складирање Кошница е

мислење на клиентот:

DEN 1495.20
Достапност
Во достапна форма

Нашите складирање кошеви ви обезбеди со целосна креативна слобода.Можете да ја ставите во вашата спална соба како практична спална соба додаток.Двојно мрежа дизајн, различни предмети може да бидат класифицирани, алуминиум заграда, издржлив и не рѓа.Тоа го спречува прашината од влегуваат и soiling содржината, па можете да го користите да се одржи предмети.Gourd buckled јаже, беж и кафеава крои, оксфорд водоотпорен материјал.Се користи за играчка складирање, babyware складирање, пет материјали за складирање или едноставно складирање на вашите списанија и весници.Направен од страна на квалификувани занаетчии, кошница е лесно да се одржи и практични.Совршен за складирање асистент на дом или канцеларија, и исто така одличен избор за подарок за пријатели или семејството.Материјал : Оксфорд ткаенина и алуминиум alloy Scope на примена : за складирање на остатоци, играчки, перење складирање кошеви, итн.Големина на : 55 × 35 × 52cm Color : беж и кафеава крои.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите