.

.

XFY 4 Парчиња Ткаенина Складирање Кошница Сет, Количка за Здрав Складирање Организатор со Рачки за Играчки, Облека, Канцеларија Производи и Други Дребулии

XFY 4 Парчиња Ткаенина Складирање Кошница Сет, Количка за Здрав Складирање Организатор со Рачки за Играчки,

мислење на клиентот:

DEN 943.20
Достапност
Во достапна форма

Зајакната структура, издржливи : на страна и се отстранува дното внесува им даде на овие количка за складирање кутии облик, овозможувајќи им да стојат самостојно, без тоа да биде целосна.На засилен структура ви овозможува долготрајна употреба.Простор за заштеда на дизајн : Погодно пред се справи, лесно да слајд во/надвор или движење.Кога не е во употреба, тоа може да биде укината станот за лесно складирање за да се спаси вредни простор за складирање.Мултифункционален : многу погодна за чување на детската резерви (постелнина, хранење шишиња, ќебиња, пелени), играчки, списанија, хоби материјали и предмети, уметност и занает, додатоци, и други лични предмети.Боја код на вашиот нередот : се Меша и натпревар на овие шарени коцки лесно да се организира разни предмети во секоја соба во вашиот дом или канцеларија.Спецификации : Големина на (секој) : 27.5*40*17 CM cm, 4 парче сет.Материјал : 100% не-плетени ткаенини.Користи сам или заедно со кубни полици за книги, кабинети, полици, и shelving системи.Име на производ : облека сортирање складирање box Product материјал : не-плетени fabric Large големина : 0.4 kg Product големина : 27.5*40*17 CMFoldable : слободно стигнале, количка кога не е во употреба, не земајќи до space Large капацитет : Инсталира како ви се допаѓа, може да се сместат различни облека, грицки, играчки и сл.Се справи со дизајн : лесно да се преземе, едниот крај се справи со дизајн, лесно да се земе clothes Versatility : една работа со повеќе функции : погодно за чување на играчки, книги, дребулии, итн.Windows : лесно да се find Inside на пакет : Облека сортирање складирање кутија*4.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите