.

.

Baluue 3pcs Полица Dividers Вертикална Плакарот Организатор Јасно Полица Сепаратор за Кујната Кабинети Плакари Облека, Чанти Purses Книги

Baluue 3pcs Полица Dividers Вертикална Плакарот Организатор Јасно Полица Сепаратор за Кујната Кабинети Плакари

мислење на клиентот:

DEN 1079.76
Достапност
Во достапна форма

Одлична изработка на нашите производи ќе ви донесе добра користење на искуство.Не е лесно да се претвори во жолта боја, не е лесно да, може да се користи за долго време.Со тоа, на стока се става уредно и убаво, ефикасно и ефективно да се класифицираат, и обемот на работа е намален, а со тоа зголемување на продажбата на производи.Одлично за супермаркет продавница, компанија, цвет продавница, облека продавница, трговски центар, продавница за очила, дома или на други места.Користење на пластични материјали со добар квалитет и прецизната изработка, и трајни производи за долго служат живот.Опис Дали сте во потрага за еден професионален, достапен стока полица divider?Дали сте во потрага на еден здрав, алатка која може да се користи за да прават повеќе работи одеднаш?Ако одговорот е да, не гледам подалеку!Нашите високо - квалитетна стока полица divider мора да ги задоволат вашите потреби.еден од најдобрите избори за вас.Карактеристики - Боја : Како што е прикажано.- Материјал : ПВЦ.- Големина на : 24. 00 X6. 00 X2. 20cm/ 9. 43 X2. 36 X0. 86 инч.- Користење на пластични материјали со добар квалитет и прецизната изработка, и трајни производи за долго служат живот.- Одлична изработка на нашите производи ќе ви донесе добра користење искуство.- Одлично за супермаркет продавница, компанија, цвет продавница, облека продавница, трговски центар, продавница за очила, дома или на други места.- Не е лесно да се претвори во жолта боја, не е лесно да, може да се користи за долго време.- Со тоа, на стока се става уредно и убаво, ефикасно и ефективно да се класифицираат, и обемот на работа е намален, а со тоа зголемување на продажбата на производи.- Боја : Како Што Е Прикажано.- Големина : 24 X6 X2. 2 CM.Пакет Вклучувајќи 3 x Полица Dividers.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите