.

.

ZEONHAK 2 ПАРЧИЊА 8 x 8 Инчи Лабораторија Лифт Стојат, Лабораторија Џек Режа Стојат Платформа, Лабораторија Лифт Стојат Табела Кревање Џек Платформа, Проширување Табела

ZEONHAK 2 ПАРЧИЊА 8 x 8 Инчи Лабораторија Лифт Стојат, Лабораторија Џек Режа Стојат Платформа, Лабораторија

мислење на клиентот:

DEN 911.76
Достапност
Во достапна форма

Стабилна И Безбедна - Во горниот панел и долниот кат на лабораторијата лифт застане се направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик со поцинкуван заградата во средината, која е стабилна и безбедна.Комбинацијата на ротирачки вратило и handwheel овозможува режа џек платформа за да се прилагоди на висината слободно.Лесен За Употреба - Според тежина и област на објектот, изберете соодветна кревање платформа.Не ставајте премногу тешки предмети за да се избегне кршење на кревање џек платформа.Максимална носивоста на платформа лифтинг е 15kg/33lbs.Само стави на режа лифт на рамен терен и ротирање на црна knob од страна на рака, за да се подигне платформа за кревање на соодветна висина.Лесен За Чистење - Таму е заштитен слој на површината на лабораторија лифт стојат на маса, која може да биде отстранет кога ќе го користите.Површината на режа лифт е мазен и лесен за чистење.Само избришете го со вода или со влажна крпа за да ја исчистите до тоа.Не користите киселина или алкална чистачи за чистење, така што нема да ја оштетат површината сјај.Идеална Алатка За подигање на висина се движи од 85mm да 270mm, и тоа може да го поддржи до 15kg на тешки предмети.Таа има висока цврстина, нема рѓа, не е лесно да се наведнувам, и силна поддршка.Лабораторијата лифт платформата е точна и енергија-штедење, кој е комбинација на уметност и наука.Таа е идеална алатка за експерименти. 100% Гаранција - Ако нашата лабораторија поддршка џек платформи имате било какви проблеми со квалитетот, можете да побарате целосна наплата и враќање во рок од 30 дена по приемот на производи.Квалитетот и задоволството на клиентите се нашиот врвен приоритет.Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да не контактирате во било кое време.Немате ризик, кликнете на Додади во кошничка сега!.За Нас ZEONHAK секогаш поглед на високо-квалитетни производи, задоволителна услуга, ориентацијата кон клиентот како обврска.Ние се обидуваме се потрудиме да се обезбедат трајни и премиум лифт лабораторија jiffy приклучоци и сродни производи.Ако сте во потрага за економски и практични режа џек платформи, ZEONHAK е вашиот идеален избор.Зошто Изборот На Нас? ● Лабораторија лифт стои се направени од тешки нерѓосувачки челик.Неговата површина е мазна и сјајна.Вие не мора да се грижите за гребење или боја намалува.Ако сте во потрага за здрав лабораторија лифт стојат, не двоумете се да ја поседуваш. ● Кревање висина се движи од 85mm да 270mm, и тоа може да го поддржи до 15kg на тешки предмети.Може да се прилагоди на висината на лабораторијата џек по волја.Тоа може да се примени на многу научни експерименти. ● Лабораторија лифт стојат на маса е вашата десна рака на човекот.Тоа може да се прилагоди на висината на објекти, и е широко се користат во секојдневниот опремата која треба поддршка, како физички, хемија и биолошки експерименти. ● Лабораторија џек режа стојат платформи се широко се користи.Тоа може да се користи не само во експерименти, но исто така и во училиштето наставата и на индустриското производство.Во исто време, тоа може да се користи за поддршка на висина на објекти во секојдневниот живот.Детали за производот Материјал : не ' Рѓосувачки Челик 201 Големина : Платформа Големина : 8 x 8 инчи Максимална Висина : 10 инчи Максимално Оптоварување : 15kg/33lbs Боја : Сребро Пакување Вклучува Лабораториски Лифт Стои x 2 Забелешка Обидете се да се избегне директен контакт со киселина-база на реагенси, чувајте ги чисти, по употреба, се стави на ладно и суво место да се обезбеди услуга за живот на лабораторијата џек.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите