.

.

WONGWAI 2 ПАРЧИЊА 8 x 8 Инчен Лабораторија Режа Џек, од не ' Рѓосувачки Челик Лабораторија Лифт Стојат на Маса, Лабораторија Џек Лифт Платформата, да се Прошири од 80mm да 270mm

WONGWAI 2 ПАРЧИЊА 8 x 8 Инчен Лабораторија Режа Џек, од не ' Рѓосувачки Челик Лабораторија Лифт Стојат на Маса,

мислење на клиентот:

DEN 911.76
Достапност
Во достапна форма

СТАБИЛЕН и БЕЗБЕДЕН - лабораторија лифт стојат на маса е здрав структура се состои од панел, на долниот кат, ротирачки вратило и рака на воланот.Нерѓосувачки челик горниот панел и поцинкуван железо заградата се направи лабораторија режа џек отпорни на ' рѓа и корозија.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - лабораторија стојат lifter е лесно да се работи.Едноставно подигнете на џек да се право висина пред ставање на тежини.Ако се стави на тежини на лифт во однапред, тоа ќе биде тешко да се укине нив.Она што е уште полошо, поставени течност може да се истури.ПРИЛАГОДЛИВИ ДИЗАЈН - висината на лифт лабораторија jiffy џек може да се прилагоди од 80mm да 270mm.На прилагодливи дизајн ви овозможува да се врши научни експерименти на различни височини.Тоа е, исто така, придонесуваат за изучување на физиката теми.ПРИМЕНЛИВИ во ПОВЕЌЕ ОБЛАСТИ - Нашите 8 x 8 инчен нерѓосувачки челик лабораторија џек режа стојат платформа може да се задоволат потребите на повеќето секојдневно лабораториска работа.Тоа е професионална експериментални алатка.Тоа е широко се користи во лабораториите, домови, фабрики, магацини и други места.MONEYBACK ГАРАНЦИЈА - WONGWAI ветувања да ви обезбеди со наплата ако најдете било прашање со нашите производи во 30 дена, така што може да бидат сигурни дека ќе се направи вистинскиот избор.Ако имате било какви прашања во врска со нашите научни режа кревање џек платформа, ве молиме слободно контактирајте со нас, и ние ќе бидат бидете сигурни дека за да се обезбеди најдобра услуга.За Нас WONGWAI е компанија за изработка на лабораториски џек режа стојат платформа и други слични производи.Нашата цел е да ви обезбеди функционална, лесно достапни и добро дизајнирани производи со клиентите задоволство.Ние и ветуваме дека нашиот посветен на производи и услуги, ќе ви направи пријатен шопинг искуство.Зошто Изборот WONGWAI?Лабораторијата лифт стојат на маса е направена од нерѓосувачки челик 201, која има сигурен товарот капацитет.Максимален капацитет на оваа платформа е подигање на 15kg.Лабораторијата џек режа стојат платформа е опремен со ротари knob за лесно приспособување на висина на дршката.На проширување со висина опсег е од 80mm да 270mm.Армирано-поцинкуван загради се обезбеди цврста поддршка и да се направи лабораторија режа џек постабилна.Нема потреба да се грижите за ѓубрето на објекти.Нашите 8 x 8 инчен лабораторија џек режа стојат платформа е широко се користи во лабораториите, домови, фабрики, магацини и други места.Тоа може да се користи за научни експерименти и физички субјекти.Детални Информации : Материјал : не ' рѓосувачки челик 201 Големина : 8 x 8 инчи Боја : сребро Пакување Вклучува : 2 x Лабораторија Џек Режа Стојат Платформа.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите