.

.

HIAORS 10 Заби Стартер Мотор за Тао тао Jonway Sunl Roketa Baja Мир Спортски GY6 47cc 49cc 50cc Кинески 4-мозочен Удар QMB139 Мотор Мопед Скутер Делови

HIAORS 10 Заби Стартер Мотор за Тао тао Jonway Sunl Roketa Baja Мир Спортски GY6 47cc 49cc 50cc Кинески 4-мозочен

мислење на клиентот:

DEN 405.36
Достапност
Во достапна форма

10 Заби, 12 V.Монтажа Дупка Проред : 2 3/4" (70mm).Пакет содржи : 1* Стартер Мотор Со Жица.Ве молиме проверете ја големината на вашата оригинална еден за појавување пред да купите.HIAORS 10 Заби Стартер Мотор за Тао тао Jonway Sunl Roketa Baja Мир Спортски GY6 47cc 49cc 50cc Кинески 4-мозочен Удар QMB139 Мотор Мопед Скутер Делови.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите