.

.

Црвена Етикета Абразиви 2 X 72 Инчен Не Ткаени Површината Климатизација Пескарење Појаси за Нож Одлуки и Метал Fabricators - Крупни, Медиум, и Фино Жито - 3 Pack Асортиман

Црвена Етикета Абразиви 2 X 72 Инчен Не Ткаени Површината Климатизација Пескарење Појаси за Нож Одлуки и Метал

мислење на клиентот:

DEN 1449.36
Достапност
Во достапна форма

Пакет содржи 1 едни : крупен чакал (brown), среден ронки (maroon), парична казна ронки (сино) не ткаени појаси.Смола врзани на алуминиум оксид жито рамномерно распоредени на open web најлон мрежа влакна обезбедува конзистентни резултати.Флексибилни, ниска водат материјал со засилен поддршка отпорен на утовар и топлина се изгради за максимална појас живот.Идеален за deburring, чистење, спојувањето, а по завршувањето на контурите, рабовите, и неправилни површини.Направен во САД.Големина : 2x72 Избрани Ронки - 3 Pk.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите