.

.

Aiyard 4 x 36 Инчи Алуминиум Оксид Пескарење Ремени, 40/80/120/240/400 Избрани Жито Абразивни Ленти за Појас Сандер, 10-Пакет

Aiyard 4 x 36 Инчи Алуминиум Оксид Пескарење Ремени, 40/80/120/240/400 Избрани Жито Абразивни Ленти за Појас

мислење на клиентот:

DEN 431.76
Достапност
Во достапна форма

➤ Жито - 2 парчиња на секоја ронки : 40/80/120/240/400, на состанокот на вашите барања за различни апликации. ➤ Премиум квалитет - Направени од премиум отворен грб алуминиум оксид жито, тешки X-тежина полиестер платно поддршка, обезбедување на брз и долготраен пескарење. ➤ Connection - Прецизност инженерните bi-directional лента заеднички, дијагонала круг splice елиминира splice судрат, појас интерфејс е фирма и не ќе се скрши. ➤ Издржливи - Анти-статички и перат, плус додаток во смола за да се спротивстави на товарење, карактеристики добра отпорност на триење, анти-затнување. ➤ Апликации - Работа со 4x36 инчен појас сандер – обезбедување на тешки соголување и пескарење алатка за дрво, алуминиум, fiberglass, гума, пластика и обоени метали.Големина : 4 x 36 инчи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите