.

.

uxcell 6Mx400G Apeak Линија Магнетни Plumb Обред ги поставува стандардите Израмнување Тест Уред Мерка Алатка

uxcell 6Mx400G Apeak Линија Магнетни Plumb Обред ги поставува стандардите Израмнување Тест Уред Мерка Алатка

мислење на клиентот:

DEN 263.28
Достапност
Во достапна форма

Име на производ : Магнетни Plumb ги поставува стандардите; Пакет Содржина : 1 x Магнетни Plumb ги поставува стандардите.Главната Боја : Сребро Тон; Материјал : Пластични,Метални.Тежина : 576g; Линија Должина : 600cm / 19.7 Ft.Plumb Тежина : 400 G; Придава Начин : Магнетни.Случај Големина : 98 x 79 x 25мм / 3.9" x 3.11" x 1"(L*W*H); Plumb Големина : 33 x 140mm / 1.3" x 5.5"(Max.D*L).Плетенка најлон линија се протега и го држи во должина до 6 Метри, retracts во случај автоматски.Уникатен plumb карактеристики брзо стабилизирање на капа која ја намалува wobble и спин.При инсталирањето на тестот, се задржи растојанието од ѕидот, подготви одредување на plumb, измерете растојание од двата краја на ѕидот, а потоа може да се суди, ако тоа е вертикална.Користење на plumb слободно (тежина од 200g - 400g), на plumb ќе се задржи рамнотежата автоматски во секунди.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите