.

.

vitaity Магнетни Plumb-ритуал со Низа Израмнување Тест Мерење Алатка Трајни Јаглероден Челик Чекан Обезбеди Стабилна PerCompatible withmance 3/6m

vitaity Магнетни Plumb-ритуал со Низа Израмнување Тест Мерење Алатка Трајни Јаглероден Челик Чекан Обезбеди

мислење на клиентот:

DEN 1471.20
Достапност
Во достапна форма

★ Ова магнетно plumb е направен од високо-квалитет најлон нишка, која е лесно да се идентификуваат, носат-отпорни, и трајни, не е лесно да се скрши. ★ Ова магнетно plumb ги поставува стандардите донесува со висок квалитет на јаглероден челик чекан да обезбеди стабилни перформанси. ★ Ова plumb боб може да се залепи на дрво, ѕидот ѕид површина, и оваа безбедност заклучување за да спречите случајно повредата на понуда за безбедност на работно искуство за вас. ★ Ова жица plumb боб донесува со прилагодливи кои се движат на различни изградба ситуации. ♥Пакетот Вклучува : 1x Магнетни Plumb Боб. 100% сосема нов и висок квалитет.Ова магнетно plumb боб има силен магнет на страната за лесно приврзаност кон железни предмети.Ова магнетно plumb е направен од високо-квалитет најлон нишка, која е лесно да се идентификуваат, носат-отпорни, и трајни, не е лесно да се скрши.Ова магнетно plumb ги поставува стандардите донесува со висок квалитет на јаглероден челик чекан да обезбеди стабилни перформанси.Оваа plumb боб може да се залепи на дрво, ѕидот ѕид површина, и оваа безбедност заклучување за да спречите случајно повредата на понуда за безбедност на работно искуство за вас.Оваа жица plumb боб донесува со прилагодливи кои се движат на различни изградба ситуации.Карактеристики : Материјал : Јаглероден Челик Pendant & Најлон Тема Должина : околу 3м/118.11 инчи Должина : околу 6m/236.22 инчи Тип : 3м/6m.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите