.

.

(800 компјутери) М8-1.25, DIN 562, Метрички, Тенка Плоштадот Ореви, А2 Нерѓосувачки Челик

(800 компјутери) М8-1.25, DIN 562, Метрички, Тенка Плоштадот Ореви, А2 Нерѓосувачки Челик

мислење на клиентот:

DEN 7337.04
Достапност
Во достапна форма

Исто така познат како квадратни машина завртка ореви.А2 нерѓосувачки челик е функционално еквивалентни на 304 одделение, исто така познат како 18-8 нерѓосувачки челик.Нерѓосувачки челик значително ја подобрува отпорноста на tarnishing или корозија.Дијаметар (Номинална) : M8 Diameter (Димензија) : 8mm Thread Теренот : 1.25 Тема Должина (Минимум) : 4mm Across Станови (Основна) : 13mm Height (Основна) : 4mm Category : Тенок Плоштадот Nuts System на Мерење : Metric Brand : Aspen сврзувачки елементи®Вози Стил : Надворешни Плоштадот Drive Thread Должина : Целосна Thread Thread на Ветер : Десен Thread Material : Нерѓосувачки Steel Material Одделение : А2 Нерѓосувачки Steel Coating : Uncoated Standards и Спецификации : DIN 562 NB : Производ слики се заштитени со авторски права уметнички претставувања кои не може да се одрази на производот точниот изглед, пропорции и/или роднина димензии.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите