.

.

(300 компјутери) М12-1.75, DIN 557, Метрички, Редовни Плоштадот Ореви, А2-70 Нерѓосувачки Челик

(300 компјутери) М12-1.75, DIN 557, Метрички, Редовни Плоштадот Ореви, А2-70 Нерѓосувачки Челик

мислење на клиентот:

DEN 7644.48
Достапност
Во достапна форма

Редовни плоштадот ореви се chamfered на врвот страна.А2-70 нерѓосувачки челик обезбедува минимална затегнувачка цврстина на 700 N/mm-2 (Mpa).Нерѓосувачки челик значително ја подобрува отпорноста на tarnishing или корозија.Дијаметар (Номинална) : M12 Diameter (Димензија) : 12mm Thread Теренот : 1.75 Тема Должина (Минимум) : 10mm Across Станови (Основна) : 19mm Height (Основна) : 10mm Category : Редовни Плоштадот Nuts System на Мерење : Metric Brand : Aspen сврзувачки елементи®Вози Стил : Надворешни Плоштадот Drive Thread Должина : Целосна Thread Thread на Ветер : Десен Thread Material : Нерѓосувачки Steel Material Одделение : А2-70 Нерѓосувачки Steel Coating : Uncoated Standards и Спецификации : DIN 557 NB : Производ слики се заштитени со авторски права уметнички претставувања кои не може да се одрази на производот точниот изглед, пропорциите и/или роднина димензии.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите