.

.

(500 компјутери) М2-0.4, DIN 562, Метрички, Тенка Плоштадот Ореви, А2 Нерѓосувачки Челик

(500 компјутери) М2-0.4, DIN 562, Метрички, Тенка Плоштадот Ореви, А2 Нерѓосувачки Челик

мислење на клиентот:

DEN 6642.24
Достапност
Во достапна форма

Исто така познат како квадратни машина завртка ореви.А2 нерѓосувачки челик е функционално еквивалентни на 304 одделение, исто така познат како 18-8 нерѓосувачки челик.Нерѓосувачки челик значително ја подобрува отпорноста на tarnishing или корозија.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите