.

.

Osg Крајот Мелница, 3/4 Мелничката Кол, Број на Флејта: 4, 4 Должина на Сечење, TiAlN, VG441 - VG441-7511

Osg Крајот Мелница, 3/4 Мелничката Кол, Број на Флејта: 4, 4 Должина на Сечење, TiAlN, VG441 - VG441-7511

мислење на клиентот:

DEN 1500.00
Достапност
Во достапна форма

Предмет : Карбид Крајот Мелница.Одделение : Високи Перформанси.Листа Број : VG441. Тип : Променлива Геометрија.Крајот Стил : Плоштад.Карбид Крајот Мелница, Одделение Високи Перформанси, Листа Број VG441, Тип Променлива Геометрија, на Крајот во Стилот на Плоштадот Крајот Центар за Сечење, Димензија Тип Фракционо Инчи, со Дијаметар од 3/4", месо тело Кол. 3/4", Должината на Намалување 4", Целокупната Должина 6-1/4", Бројот на Флејта 4, Сечење Тип Центар, Сечење на Ветер Десната Рака, Хеликс Агол од 35 Степени, Заврши Ti ALN, Апликација За Јаглероден Челик, Алатка Челик, од Леано Железо, 300 или 400 Серија не ' Рѓосувачки Челик, Ti-Легури и Ni-Alloys Feature : Крај : Центар Cutting Dimension Тип : Фракционо Inch Diameter : 3/4 Shank Кол. : 3/4 Length на Намалување на : 4 Overall Должина : 6-1/4 Number на Флејта : 4 Cutting Тип : Center Cutting на Ветер : Право Hand Helix Агол : 35 Degrees Finish : Ti ALNApplication : За Јаглероден Челик, Алатка Челик, од Леано Железо, 300 или 400 Серија не ' Рѓосувачки Челик, Ti-Легури и Ni-Alloys WARNING : Калифорнија Residents This производ може да ве изложи на хемикалии вклучувајќи Styrene, која е позната на Државата Калифорнија да предизвикаат рак и вродени малформации или други репродуктивни штета.Калифорнија предлог 65 предупредување.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите