.

.

Мини Вртливата Тркала, Макара/Нерѓосувачки Челик Само Лепило Тркала Ниско ниво на Бучава Само Лепило Рициново Тркала Рициново за Чување на Кутии за Кабинет за корп

Мини Вртливата Тркала, Макара/Нерѓосувачки Челик Само Лепило Тркала Ниско ниво на Бучава Само Лепило Рициново

мислење на клиентот:

DEN 218.16
Достапност
Во достапна форма

Со мали димензии, дизајн, тоа е лесно за чување кога не е во употреба за да се задоволат различните потреби.На 360‑степен универзална тркала може да ротира 360 степени и слајд непречено.Лесно да се инсталира, погоден за различни типови на чување на кутии, ѓубре лименки, итн.Ниско ниво на бучава при работата, нема да го наруши вашиот живот и работа, долг животен век.Користи високо‑квалитетна ABS+304 нерѓосувачки челик материјал, издржлив и носат‑отпорни.Функција : 1. На 360‑степен универзална тркала може да ротира 360 степени и слајд непречено.2. Ниско ниво на бучава при работата, нема да го наруши вашиот живот и работа, долг животен век.3. Лесно да се инсталира, погоден за различни типови на чување на кутии, ѓубре лименки, итн.4. Со мали димензии, дизајн, тоа е лесно за чување кога не е во употреба за да се задоволат различните потреби.5. Користи високо‑квалитетна ABS+304 нерѓосувачки челик материјал, издржлив и носат‑отпорни.Спецификација : Предмет Тип : Само Лепило Wheel Material : ABS+304 Нерѓосувачки Steel Weight : Прибл. 70g / 2.5 oz Applicable Тип : Полица, Складирање Box Usage : Без Удирање, Ставете Type Product Големина : Прибл. 4.5x2.8x1.4cm / 1.8x1.1x0.6in Пакет Листата : 8 x Wheel8 x Sticker Note : 1. Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Клучни карактеристики

Item Type:
Self Adhesive Wheel
Material:
ABS+304 Stainless Steel
Weight:
Approx. 70g / 2.5oz
Applicable Type:
Shelf, Storage Box
Usage:
No Punching, Paste Type
Product Size:
Approx. 4.5x2.8x1.4cm / 1.8x1.1x0.6in
Package List:
8 x Wheel :
8 x Sticker :
1. Please allow 0‑1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Им се допаѓа и на купувачите