.

.

10 x 4 Хамилтон Зголемена Прецизност Должност Вртливата Рициново

10 x 4 Хамилтон Зголемена Прецизност Должност Вртливата Рициново

мислење на клиентот:

DEN 15139.44
Достапност
Во достапна форма

СПЕЦИФИКАЦИИ -.ИНДУСТРИИ И АПЛИКАЦИИ.ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ.S-EPSD-104 SYT Хамилтон Enhaced Прецизност Должност Вртливата Рициново 10" x 4" Superlast Полиуретан од Кован Челик Тркала со заострените лежишта 1" Дебела сина полиуретан (90-95 Брегот А) Овие тркала се идеални за влечење моќ во ограничена брзина 5,000 фунти капацитет 12-1/2" монтажа висина 2-1/2" вртливата доведе 6-1/2" x 7-1/2" топ плоча 3-7/8" x 6-1/4" дупчиња да 5-1/8" x 5-3/4" гром дупка модел Кој Хамилтон HPI Вртливата Технологија Црвено глеѓ заврши Вртливата заклучување и кочница опции се достапни.Типичен пратката со 1 до 2 работни дена од нарачка.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите