.

.

Универзална Работи Armband,Рака Мобилен Телефон Носителот Спортски Armband Водоотпорен Спорт Рака Бенд Носителот Торбичка Случај се Работи Торба Слушалка Дупка за 5.5 Вид

Универзална Работи Armband,Рака Мобилен Телефон Носителот Спортски Armband Водоотпорен Спорт Рака Бенд Носителот

мислење на клиентот:

DEN 263.52
Достапност
Во достапна форма

Направи на високо квалитетен водоотпорен материјал.Одговара за Телефонот големина на екран : во Рок од 5.5 Инчи.Слушалка џек дупка, можете да слушате музика кога се работи.Прилагодливи рака на рака, така да може да се прилагоди според реалните потреби.Пропустливост е силна, перат, да носат удобни.Answer : ___________________________ Note : Вода-доказ armband површина (страна од дожд, на други мала количина на пот.не се спречи поројниот дожд.Не може да се користи за пливање лебдат меур топла пролет, итн) Спецификации : Материјал : водоотпорен материјал.Боја : Black Bag големина : 17cm*11cm*4cm Пакетот Вклучува : 1* Водоотпорен Спортски Работи Рака Бенд Носителот Торбичка Случај За 5.5" Мобилен Phone Note : Вода-доказ armband површина (страна од дожд, на други мала количина на пот.не се спречи поројниот дожд.Не може да се користи за пливање лебдат меур топла пролет, итн.).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите