.

.

Kaerm Бебе Бебе Обновливи Пливаат Пелена Унисекс Шорцеви Панталони Деца UPF 50+ Заштита од Сонце Пливање Водови

Kaerm Бебе Бебе Обновливи Пливаат Пелена Унисекс Шорцеви Панталони Деца UPF 50+ Заштита од Сонце Пливање Водови

мислење на клиентот:

DEN 118.80
Достапност
Во достапна форма

100% Полиестер.Полиестер обвивка.Направени од високо квалитетни материјали, лесна тежина, мека, дише и удобен за носење, супер мазна површина на touch чувство.Внатрешниот слој на урина цицање слој, се чувствува нежно, така што бебето може да се научи да плива со мир на умот.На половината е високо еластична и коренот е еластична, поудобно да се заштити подмладување на кожата кои можат да бидат скршени од удари.Големина на Табела значи возраст се движи за момчиња и девојчиња, но тие се за општи насоки само, рака мие ладно и висат сува.Погоден за секоја прилика, учење на пливањето, секојдневниот живот, повик носат, симпатична облека, слика пукаат, базен и така натаму.Сет Вклучуваат : 1 Pc Шорцеви Состојба : Нова без ознака Материјал : Полиестер Ознака Не.-|-Препорачана Големина-|Половината|-Должина -70-|6-9 Месеци|-11.8-17.3/30-44cm-|-6.7/17cm -80-|9-12 Месеци-|-12.6-18.1/32-46cm-|-7.5/19cm -90-|-12-18 Месеци-|-14.2-19.7/36-50cm-|-7.9/20cm 100-|-18-24 Месеци-|-15.0-20.5/38-52cm-|-8.3/21cm.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите