.

.

Andongnywell 3 Pack Mens Микро Мрежа Кратко Удобно Булбус Торбичка Долна Облека Долна Облека Гаќи Knickers (Сина), Small (Мала)

Andongnywell 3 Pack Mens Микро Мрежа Кратко Удобно Булбус Торбичка Долна Облека Долна Облека Гаќи Knickers (Сина),

мислење на клиентот:

DEN 184.56
Достапност
Во достапна форма

Се надеваме дека секој кој го носи нашата облека ќе биде повеќе удобност да уживате во животот.Спецификација : 1. - Andongnywell Гаќи да бидете кул и сува, нашиот совршен намали ќе се задржи удобен, сигурен, и целосно приспособување слободни во текот на целиот ден.Се носат за повик,секој ден,да работат надвор,теретана,и спорт.Миење на рацете препорачуваме.Spandex,лесни,се водат,мека,дише,добро е да се носат.Пакет Се Вклучени? 3 x Гаќи .Не кајгана.Добредојдовте на Andongnywell продавница : За Andongnywell Гаќи : опис на Производот : - Andongnywell е бренд кој нуди различни стилови' облека.пакет mens боксер кратко боксер кратко mens долна облека боксер кратко момчиња боксер кратко боксер кратко мажите боксер кратко мажите боксер кратко mens боксер шорцеви боксер шорцеви за мажи боксер шорцеви за мажи боксер кратко боксер кратко jockey боксер кратко за мажи боксер кратко за мажи mens боксер кратко боксер долна облека за мажи бела боксер кратко боксер кратко мажите долна облека боксер краток женска боксер кратко долна облека боксер кратко за мажи боксер кратко момчиња боксер кратко mens боксер боксер кратко панталони панталоните гаќи долна Облека.Не хемиско чистење.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите