.

.

UWBACK Бебе Девојки Фустани без Ракави Флорални Печатени Лето Прашка Sundress за Бебе Девојки

UWBACK Бебе Девојки Фустани без Ракави Флорални Печатени Лето Прашка Sundress за Бебе Девојки

мислење на клиентот:

DEN 239.76
Достапност
Во достапна форма

80% Памук/20% Полиестер.Се повлече На затворање.Рака Мие Само. 80%Памук,20%полиестер.Бебе девојки фустани,Едноставна рака прилагодлива должина,удобно и стилски.Колено-должина на бебето девојки фустани,Елегантен гроздобер флорални печатени,со sunhat,многу погоден за носење во текот на летото или да се оди за празници, на одмор.Цевка врвен дизајн со умерена еластичноста и соодветни elesticity,супер меки и удобни,идеален за лето.Машина или рака мие , и ве молиме погледнете на нашата големина на табелата Подолу.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите