.

.

Конструктивен Playthings Куче Академија 51 компјутер. Playset

Конструктивен Playthings Куче Академија 51 компјутер. Playset

мислење на клиентот:

DEN 1198.80
Достапност
Во достапна форма

Многу, многу Разноврсна Кученце Забава – Ова куче академија вклучува сè што ви треба да се тренира, вежба, одборот, и младоженецот, награда, па дури и расчистување по вашиот омилен кучиња и puppies.Со толку многу различни играчки, можностите се бескрајни. 51 Реални Парчиња Во Сите – Оваа група вклучува четки за чешлање, коски, награди, куче куќи, куче кревети, храна чинии, чаши вода, огради, скокови, растенија, плакети, играчки, и 15 различни кучиња!.Совршен За Куче Љубовниците – Ова подесување е сигурен да го вклучите вашиот омилен pup.Постојат 2 Dalmatians, 2 германски Овчари, 3 Corgis, 2 Collies, на Лабрадор и 2 Лабрадор puppies, и Bernese Планина Куче и 2 puppies.Направени Со ЦП Играчки Квалитет – Започна од страна на учител, во 1953 година, Конструктивна Игра Работи е пионер во креативни, образовни, и добро направени играчки за повеќе од половина век.Како и сите КП Играчки, овој сет лесно може да се комбинираат со други играчки за поголема забава.Содржи Мали Делови – Бидејќи овој сет содржи мали парчиња, препорачливо е за возраст од 4 и нагоре.За референца, поголем doghouse е 4½"W x 4"H. Седат, да остане, да играат!Вашиот малку куче љубовник ќе имаат експлозијата создавање на нивните многу-сопствени куче обука на академијата со овој сет, кој вклучува сè што ви треба да се тренира, вежба, одборот, и младоженецот, награда, па дури и расчистување по вашиот омилен кучиња и puppies.Секое парче во 50-парче playset е реална и карактеристики, квалитет на изградба.Постојат 2 Dalmatians, 2 германски Овчари, 3 Corgis, 2 Collies, на Лабрадор и 2 Лабрадор puppies, а Bernese Планина Куче и 2 puppies, како и кученце опрема, вклучувајќи и четки, коски, награди, куче куќи, куче кревети, храна чинии, чаши вода, огради, скокови, растенија, плочки, и играчки!Како и сите КП Играчки, овој сет лесно може да се комбинираат со други играчки за поголема забава.Се препорачува за возраст од 4 и нагоре.За референца, поголем doghouse е 4½"W x 4"Х.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите