.

.

SheetWorld Опремени Пакет N Игра Лист - Одговара на Graco Плоштадот Playard - Жолта памучен ткаенина на карета Џерси - произведено во САД

SheetWorld Опремени Пакет N Игра Лист - Одговара на Graco Плоштадот Playard - Жолта памучен ткаенина на карета

мислење на клиентот:

DEN 431.76
Достапност
Во достапна форма

Мерки (36" x 36"). 100% Памук Џерси Поврзана.Вклучува 1 опремени лист.Овој луксузен кадифен 100% памук "џерси сплетам" плоштад playard (graco) на состојба е она што на вашето бебе заслужува да спијат на.Нашите листови се направени од највисок квалитет ткаенина која е мерена на 150 gsm (грама по квадратен метар).Тоа значи дека тие се помеки од вашата омилена маица, и како мека како фланелен боксери.Листови се направени со длабоки џебови и се elasticized низ целиот раб кој го спречува тоа од лизгање исклучување на душек, а со тоа одржување на вашето бебе безбедно.Овие плочи се толку издржливи дека тие ќе трае низ вашето бебе расте години.Ние сме повикани Sheet World бидејќи ние произведуваме највисока оценка листови на пазарот денес.Карактеристики Жолт и Бел памучен ткаенина на карета Шема.Големина : 36 x 36.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите