.

.

ХСС Planer Ножеви 15 за Делта 22-677 DC-380 Grizzly G0453 G1021 G6701 ЏЕТ 708529G JWP-15CS JWP-15HO Фројд C045 Имаат ДД-37 Powermatic Рендисалки Топлина Третираат, Сет од 6 Замена

ХСС Planer Ножеви 15 за Делта 22-677 DC-380 Grizzly G0453 G1021 G6701 ЏЕТ 708529G JWP-15CS JWP-15HO Фројд C045

мислење на клиентот:

DEN 1789.20
Достапност
Во достапна форма

Големина : 15"x 1"x 1/8".Изработени од High Speed Челик(ХСС) Острината отпорност на триење , отпорен на корозија.Вакуум Топлина Лекување Обезбедува подолг сечилото живот.Замена : Замена Ножеви за Делта 22-677 DC-380 Grizzly G0453 G1021 G6701 ЏЕТ 708529 G JWP-15 CS JWP-15 HO Фројд C045 Имаат ДД-37 Powermatic Рендисалки.Пластична кутија за пакување.Можете да најдете други слични palner ножеви во нашата продавница:13" x 7/8" x 1/16":Одговара за DW735 7352 735 X Planers12-3/5" x 7/8" x 1/16":Одговара за DW734 7342 Planers12-3/5" x 1-1/16"x1/8":Одговара за DW733 7332 Planers13-9/16"х5/6" x1/12":Одговара за Ryobi AP1301 Ridgid TP13001 TP13002 TP13000 AC8630 Planers12-1/2"x3/4" x1/15":Одговара за Делта 22-540 22-547 TP300 Џет 708522 JWP-12-4 P Занатски 233780 Харбор Товарни Дрво Planers12-3/5"x15/32"x1/17":Одговара за Делта 22-560 22-562 22-565 TP400 LS Занатски 21758 Вен 6550 Тритон TPT125 Grizzly TP305 Портер Кабел PC305 TP Planers15"x 1"x 1/8":Одговара за Делта 22-677 DC-380 Grizzly G0453 G1021 G6701 ЏЕТ 708529 G JWP-15 CS JWP-15 HO Фројд C045 Имаат ДД-37 Powermatic Рендисалки Забелешка : 0.1-0.3 mm грешка може да постои поради рачни мерења,ви благодариме за вашето разбирање,Ножеви се остри ве молиме да бидете внимателни При користење на ножеви,ве Молиме не дозволете им на децата да се допре тоа,Не го стави во влажно место,ве Молиме да се чувствуваат слободни да го контактирате овластениот сервис, ако имате било какви прашања или незадоволство.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите