.

.

Гравирани 16oz Пивце Пиво во Чаша - Среќен 70 Роденден - 70 Години Подароци

Гравирани 16oz Пивце Пиво во Чаша - Среќен 70 Роденден - 70 Години Подароци

мислење на клиентот:

DEN 407.76
Достапност
Во достапна форма

Јасно пивце стакло има 16 унци и е направен во САД.Ласерски гравирани дизајн е постојан и машина за миење садови безбедно.Подарок заврши подготвени и идеални за сок, чај, или пиво љубовник во вашиот живот.Одлична за 12oz шише со соба за foamy главата.Дали за семејство, пријатели или соработници, ова пивце стакло е совршен подарок за секоја прилика.Објектот Specs Height : 5.88 inches Top Дијаметар : 3.5 inches Bottom Дијаметар : 2.38 inches Capacity : 16 ounces This стакло е совршен подарок идеја за пиво љубовник во вашиот живот.Постојана гравирање намалувања во стакло и создава дизајн да се ужива за годините што доаѓаат.Овој ресторан квалитетни, трајни пивце стакло е машина за миење садови безбедно и одлична за редовна секојдневна употреба со било пијалоци, вклучувајќи и вода, газирани сокови и чај.Дизајниран и гравирани во Fayetteville, Арканзас на стакло кој е направен во САД.Остатокот увери вашиот подарок ќе биде елегантен, здрав, и рачно изработени да траат цел живот.Бескрајно Уживање!- Го прави совршен роденденски подарок или партија корист - прекрасна keepsake за секој посебен повод или годишнина - уникатен подарок син, брат или татко Големина совршено за 12oz шише со простор за пена или fizz.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите